Pro firmy

Cvičení na míru potřebám vaší firmy - workshopy, sportovní teambuildingy nebo pravidelné cvičení přímo u vás v kanceláři.

Tréninky u vás ve firmě

Přijedeme (i opakovaně) k vám do firmy a ukážeme vám rychlé způsoby protažení přímo ve vaší zasedačce. Chcete navázat širší spolupráci? Můžeme společnými silami vytvořit tréninkové prostory ve vaší firmě a provozovat na místě vedené tréninky.

Teambuilding pro váš tým

Čerpáme ze zkušeností z organizace letních i zimních sportovních kempů. Dejte nám zadání a my vám vymyslíme nabíjející sportovní teambuilding pro váš tým na míru.

Workshopy na míru

Zdravé stravování, správný pohyb nebo jak si v kanceláři ulevit od bolavých zad. Připravíme vám workshopy na míru.

Měření InBody

Nejpřesnější analýza vašeho těla. Přijedeme k vám do firmy i s přístrojem InBody, díky kterému získáte podrobný přehled o složení svého těla, a tak si lépe nastavíte své tréninkové cíle.

Adventní Fitness Kalendář

Zažijte s kolegy advent plný pohybu! Náš unikátní tréninkový program Fitness adventní kalendář je skvělým firemním benefitem a pomůže vám zvládnout náročné období před koncem roku bez stresu.

Pojďme do toho!

Chcete do toho šlápnout s námi? Napište nám!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

S těmito firmami spolupracujeme

MyHive

Pro firmu Myhive organizujeme pravidelnou pondělní jógu se Zuzkou a úterní cvičení pro zdravá záda s Monikou.

OMD

Pro společnost OMD připravujeme pravidelnou jógu s Petrem, čtvrteční pilates s Monikou a páteční trénink mobility s Jakubem.

Vaše Firma?

I pro vaši firmu připravíme tréninky, workshopy nebo teambuilding na míru. Jste jen krok od zdravějších a spokojenějších zaměstnanců.

Navázat spolupráci s OTC

Kdo jsme?

Tým zkušených lektorů a sportovních nadšenců s mnoha lety praxe.