O nás

Už od léta 2015 společně bouráme zdi a čerpáme energii ze samotné přírody.

Ať už hledáš parťáky pro každodenní fitness cvičení, přestavbu těla nebo se jen chceš dostat do menších džín, pomůžeme ti. Tréninky Outdoor Training Clubu jsou určeny pro širokou veřejnost bez rozdílu věku a výkonnosti.

Pravidelně běháme, posilujeme a cvičíme na několika místech v Praze i na monitoru tvého počítače.

Zároveň pořádáme společné turnaje a sportovní kempy. Přidej se k nám a zamiluj se do pohybu.

Cvičte s námi!

Tréninky

Pravidelné skupinové lekce pro širokou veřejnost bez rozdílu věku a výkonnosti.

Chci cvičit

Akce a kempy

Utečte z velkoměsta a vyrazte s námi na některý z víkendových kempů plných pohybu.

Chci jet na kemp

Pro firmy

Připravíme sportovní či zdravotní program na míru pro vaše zaměstnance.

Více info

OTC Kids

Připravíme sportovní či zdravotní program na míru pro vaše zaměstnance.

Více info

Online tréninky

Připravíme sportovní či zdravotní program na míru pro vaše zaměstnance.

Více info

Pravidelné tréninky

Skupinové lekce pro širokou veřejnost bez rozdílu věku a výkonnosti. Několikrát týdně v Praze.

Seznam se s námi

Jakub Vobořil

Bez pohybu si svůj život nedovedu představit. Aktivně jsem se věnoval například judu nebo kick-boxu, hrál jsem fotbal a tančil. Své zkušenosti, nejen z těchto sportovních odvětví, ale také ze světa fitness, kde se pohybuji od roku 2007, rád předávám ostatním. Jsem jedním z několika málo Nike trenérů pro Českou republiku. A moje heslo? Pohyb nás musí bavit a přinášet radost.

Sarah Vegnerová

Sport je pro mě největší vášní a přirozenou součástí života. Začínala jsem se sportovní gymnastikou, díky které jsem získala skvělý základ pro další sportovní aktivity. Rodiče říkají, že pro mě byl běh vždy o trochu přirozenější pohyb než chůze. I proto mě přihlásili na atletiku. Později se ale mou velkou láskou stal sportovní aerobik. Moje životní heslo zní: Whatever you do – do it with love.

Anna Vachová

Rodiče mě odmalička vedli ke sportu – ať už se jednalo o cyklistiku, lyžování nebo volejbal, vždy kladli důraz na všestrannost a hlavně radost z pohybu. V žákovských kategoriích jsem hrála závodně tenis, pak jsem se naplno začala věnovat atletice. Asi tedy není překvapením, že jsem se později rozhodla pro studium tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově. Vedle aktivního závodění se věnuji i trénování dětí.

Martin Chyba

Mé sportovní začátky jsou spjaté s fotbalem, nicméně už v deseti letech jsem přesedlal na atletiku. Zejména běh se od té doby stal nedílnou součástí mého života a postupně jsem se propracoval až do reprezentace. Zároveň jsem vystudoval FTVS Univerzity Karlovy. Získané zkušenosti z atletické dráhy i ze školních lavic se nyní snažím předávat dál jako trenér atletům v nejúspěšnějším českém klubu Dukla Praha, ale i běžeckým nadšencům.

Martina Sobotová

V minulosti jsem se věnovala celé řadě sportů – od plavání přes fotbal a florbal až po windsurfing. Před několika lety jsem pak propadla vášni jménem crossfit, který mě nejen udržuje v kondici, ale především mi přináší radost. Tu chci, abyste si odnášeli i z mých lekcí!

Natálie Nováková

Většinu svého času trávím sportem. Od dětství se věnuji atletice, plavání, jezdectví, tanci nebo softbalu. Mojí aktuální největší vášní se však stal triatlon. Studuji FTVS na Univerzitě Karlově, kde jsem mimo jiné absolvovala celou řadu rekvalifikačních kurzů – od výživového poradenství, masérství, kurzu lyžařského instruktora až po kurz vodního záchranáře či fitness trenéra. Velkou radost mi přináší trénování dětské atletiky v PSK Olymp Praha.