Outdoor Training Club Ti přináší

Adventní
Fitness Kalendář

Sladkostí už bylo dost, na tebe čeká 24 video tréninků. Uteč předvánočnímu stresu a vykroč do nového roku ve skvělé formě!

Naděl si Vánoce bez výčitek ze snědeného cukroví a vykroč do nového roku ve skvělé formě

Představujeme Adventní Fitness kalendář – speciálně sestavený program 24 online tréninků vedených profesionálními trenéry z Outdoor Training Clubu.

Každý den si z pohodlí domova vychutnáš nový workout, po jehož odcvičení se můžeš těšit na vlnu endorfinů, která snižuje stres a dodává dobrou náladu.

Speciálně sestavený měsíční online tréninkový program pro každého, nehledě na výkonnost či věk.

Za sebou už máme 3 Fitness kalendáře – dva Adventní a jeden Májový. Zajímá vás více o aktivitách Outdoor Training Clubu, cvičení pod širým nebem v Praze a sportovních kempech po celé republice? Navštivte stránky www.outdoortrainingclub.cz.

Každý den nový video trénink

Ne nadarmo se říká ve zdravém těle, zdravý duch. Vydej se na cestu ke zdravému životnímu stylu a dopřej si půlhodinový video trénink každý den od 1. do 24. prosince.

Přidej se!
OTC tým a členové při sportovní akci

Pro začátečníky i pokročilé

Dáme si společně intervaly, jógu nebo cvičení pro zdravá záda. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, holky i kluky, bez ohledu na věk.

Nepotřebuješ žádné náčiní a u každého cviku si můžeš vybrat z několika obtížností jeho provedení.

Zkušení trenéři

Programem tě provedou oblíbení trenéři Outdoor Training Clubu s mnoha lety zkušeností. Hlavním trenérem je jeho zakladatel Jakub Vobořil.

Přidej si!

Jídelníček na míru

Pohyb a kvalitní strava jsou základem pro zdravý životní styl. Podpoř svůj fitness advent přidáním zdravého stravování a nech si od nás sestavit jídelníček na míru.

Adventní Fitness kalendář pro firmy

Chceš cvičit i se svými kolegy v práci?

Nech nám kontakt na svého šéfa nebo HR oddělení a my se jim ozveme. Náš Adventní Fitness kalendář je totiž skvělý firemní benefit, který pořádně upevní týmového ducha!

Řekli o nás

Přečti si, co o programu říkají účastníci minulých vln našeho Adventního Fitness kalendáře.

No items found.

Časté dotazy

Jaké tréninky tě čekají?

Každý den se můžeš těšit na jiný trénink. Čeká tě tabata, intervalový trénink, jóga nebo například cvičení pro zdravá záda. V neposlední řadě se dozvíš také mnoho informací ohledně zdravého a aktivního životního stylu.

Zvládne tréninky i začátečník?

Určitě ano, trénink vede trenér společně se dvěma kolegy, kteří vždy předvedou jednodušší a náročnější varianty cviků. Všechny naše programy zvládnou začátečníci, ale zároveň si je užijí i zkušení sportovci. Při trénincích totiž cvičíme převážně s vlastní vahou těla.

Jak dlouhé jsou tréninky?

Každé video má okolo 30 minut.

Co je k tréninku potřeba?

Pod video ke každému tréninku uvádíme potřebné pomůcky, ale ve většině případů si vystačíš s podložkou a lahví na vodu.