Advent plný pohybu s Adventním Fitness kalendářem od OTC

Adventních kalendářů plných sladkostí už bylo dost, na tebe čeká 24 tréninků pod vedením tvých oblíbených trenérů z Outdoor Training Clubu. Uteč předvánočnímu stresu a vykroč do nového roku ve skvělé formě. Potřebuješ extra motivaci? Zapoj se i s kolegy a vyhecujte se vzájemně k ještě lepším výsledkům.

Registruj se
Více informací

Za okénky Adventního Fitness kalendáře se skrývá  24 skvělých tréninků – od intervalových workoutů či tabaty přes jógu až po kompenzační lekce. Stačí je otevřít.

Vykroč do nového roku fit a ve skvělé formě

Připravili jsme pro tebe vylepšený Fitness kalendář s novými tréninky a také s možností přidat k programu krabičkovou dietu. Celý advent si tak vychutnáš zdravě a bez starostí. Začínáme už 1. 12. 2021.

Nový online trénink každý všední den - intervaly, jóga nebo například cvičení pro zdravá záda – vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Programem tě provedou oblíbení trenéři Outdoor Training Clubu s mnoha lety zkušeností.

Pro dosažení těch nejlepších výsledků nabízíme možnost krabičkového stravování po celou dobu programu

Za okénky Adventního Fitness kalendáře na vás a vaše kolegy čeká  24 skvělých tréninků – od intervalových workoutů či tabaty přes jógu až po kompenzační lekce. Stačí je otevřít.

Skvělý firemní benefit nebo vánoční dárek pro zaměstnance

Připravili jsme pro vás vylepšený Fitness kalendář s novými tréninky a také s možností přidat k programu krabičkovou dietu. Celý advent si tak vychutnáte zdravě a bez starostí. Začínáme už 1. 12. 2021. Kontaktujte nás pro zaslání nabídky pro vaši firmu.

Skvělý firemní benefit nebo vánoční dárek pro vaše zaměstnance.

Možnost měření tělesných hodnot na přístroji InBody.

Možnost zprostředkování krabičkové diety za zvýhodněnou cenu.

Cvičí s námi

Fitness kalendáře jsou skvělým benefitem pro vaše zaměstnance a kolegy. Díky nim budou fit a ve formě i v dnešní době, která sportu příliš nepřeje. Kontaktujte nás pro více informací a cenovou nabídku.

Co jsou Fitness kalendáře od OTC?

Speciálně sestavené měsíční online tréninkové programy pro každého, nehledě na výkonnost či věk. Za sebou už máme 2 Fitness kalendáře – Adventní a Májový.

Přečti si, co o programu říkají účastníci našeho prvního Adventního Fitness kalendáře.

Nejlepší adventní kalendář ever! Plán cvičení byl velmi pěkně zpracovaný, vše se dalo splnit z pohodlí domova. Super bylo, že tréninky byly tak akorát dlouhé a bylo možné se k nim vracet.

Luisa Alevesová
ředitelka a jednatelka Omnicom Media Group, s.r.o.

Do podobné výzvy jsme se s kolegy zapojili poprvé a překvapilo mě, jak jsme do toho šli všichni naplno. Poctivě jsme cvičili i s našimi rodinami. Před Vánocemi jsme byli fit a ready si užít sváteční pochoutky.

Šárka Valentová
ředitelka Dental Office

Adventní kalendář byl super nápad a skvělá motivace ke cvičení. I když jsem některý den nestihla, poctivě jsem dodatečně odcvičila vše. I když se zrovna nemůže do fitka, díky fitness kalendáři člověk nezleniví.

Irena Černíková
účetní

Tréninkový program od OTC byl super výzva a způsob, jak se obrnit proti vánočním kilům. Lekce byly motivující a skvěle se střídaly silové tréninky s jógou a během. Jídelníček mě motivoval jíst pravidelně a zdravěji.

Lucie Outerská

Fitness kalendář byl skvělou formou firemního teambuildingu. Kolegové a zaměstnanci byli rádi, že si mohou zacvičit pod vedením profesionálů, a zároveň to byl jeden z mála možných zajímavých firemních dárků kolegům v době ovlivněné koronavirovou pandemií.

Tadeáš Marek
jednatel a CEO Boostspace