Adventní kalendář od OTC

Advent plný pohybu!
Pro jednotlivce i pro firmy.

Adventních kalendářů plných sladkostí už bylo dost, na vás čeká 24 video tréninků. Utečte předvánočnímu stresu a vykročte do nového roku ve skvělé formě!

Připravili jsme pro vás vylepšený Fitness kalendář s novými tréninky, obtížnostmi a také s možností přidat k programu krabičkové dietu. Celý advent si tak vychutnáte zdravě a bez starostí. Pojďme do toho!

Jakub Vobořil, zakladatel Outdoor Training Clubu

Každý den skvělý trénink

Dáme si společně intervaly, jógu nebo cvičení pro zdravá záda. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, holky i kluky, bez ohledu na věk.

Jdu do toho!

Zdravé krabičky

Pro dosažení těch nejlepších výsledků nabízíme možnost krabičkového stravování po celou dobu programu. Každý všední den 3 výborná jídla od abcdieta.cz!

Jdu do toho!

Zkušení trenéři

Programem vás provedou oblíbení trenéři Outdoor Training Clubu s mnoha lety zkušeností. Nepotřebujete žádné náčiní a u každého cviku si můžete vybrat z několika obtížností jeho provedení.

Jdu do toho!
Pro firmy

Skvělý firemní benefit pro Vaše zaměstnance!

Rozhýbejte svou firmu a upevněte týmového ducha! Nabízíme Vám unikátní tréninkový fitness program včetně jógy a kompenzačních lekcí. Kontaktujte nás pro zaslání nabídky pro Vaši firmu!

Video trénink každý den od 1. do 24. prosince. Pro začátečníky i pokročilé, pod vedením zkušených trenérů Outdoor Training Clubu.

Možnost měření tělesných hodnot na špičkovém přístroji InBody. Každý uvidí  svůj posun sledováním detailních tělesných hodnot na začátku a konci programu.

Možnost zprostředkování krabičkové diety za zvýhodněnou cenu. Podpořte svůj fitness advent přidáním zdravého stravování, uvidíte skvělé výsledky!

Adventní Fitness kalendář je ideálním vánočním dárkem pro Vaše zaměstnance!

Kontaktujte nás

Cvičí s námi

Fitness kalendáře jsou skvělým benefitem pro vaše zaměstnance a kolegy. Díky nim budou fit a ve formě i v dnešní době, která sportu příliš nepřeje. Kontaktujte nás pro více informací a cenovou nabídku.

Co jsou Fitness kalendáře od OTC?

Speciálně sestavené měsíční online tréninkové programy pro každého, nehledě na výkonnost či věk. Za sebou už máme 2 Fitness kalendáře – Adventní a Májový.

Přečti si, co o programu říkají účastníci našeho prvního Adventního Fitness kalendáře.

Nejlepší adventní kalendář ever! Plán cvičení byl velmi pěkně zpracovaný, vše se dalo splnit z pohodlí domova. Super bylo, že tréninky byly tak akorát dlouhé a bylo možné se k nim vracet.

Luisa Alevesová
ředitelka a jednatelka Omnicom Media Group, s.r.o.

Do podobné výzvy jsme se s kolegy zapojili poprvé a překvapilo mě, jak jsme do toho šli všichni naplno. Poctivě jsme cvičili i s našimi rodinami. Před Vánocemi jsme byli fit a ready si užít sváteční pochoutky.

Šárka Valentová
ředitelka Dental Office

Adventní kalendář byl super nápad a skvělá motivace ke cvičení. I když jsem některý den nestihla, poctivě jsem dodatečně odcvičila vše. I když se zrovna nemůže do fitka, díky fitness kalendáři člověk nezleniví.

Irena Černíková
účetní

Tréninkový program od OTC byl super výzva a způsob, jak se obrnit proti vánočním kilům. Lekce byly motivující a skvěle se střídaly silové tréninky s jógou a během. Jídelníček mě motivoval jíst pravidelně a zdravěji.

Lucie Outerská

Fitness kalendář byl skvělou formou firemního teambuildingu. Kolegové a zaměstnanci byli rádi, že si mohou zacvičit pod vedením profesionálů, a zároveň to byl jeden z mála možných zajímavých firemních dárků kolegům v době ovlivněné koronavirovou pandemií.

Tadeáš Marek
jednatel a CEO Boostspace